Reklam
Reklam
Havadis.v2 Wordpress Haber Teması -
$ DOLAR → Alış: 6,16 / Satış: 6,18
€ EURO → Alış: 6,73 / Satış: 6,76

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Psişik yetenekleriniz her zaman var olsa da bugün onları kullanma fırsatına erişeceksiniz. Yakın arkadaşlarınızla kurduğunuz derin bağın da buna etkisi büyük.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Hazırlıklarınızın hepsi tamam. Geriye sadece parçaları birleştirip işlerin nasıl ilerleyeceğiniz izlemek kaldı. Gönül rahatlığıyla köşenize çekilebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Etrafınızdaki insanların sizi çekici bulduğunu biliyorsunuz ve bundan faydalanmak işinize geliyor. Seçenekler arasından en iyisini seçmelisiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Karşınızdaki kim olursa olsun o kişinin düşüncelerini kolaylıkla anlıyor adeta o dile getirmeden seziyorsunuz. Bu durum bugün işlerinizde size çok kolaylık sağlayacak.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

İnsanlar burnu büyük tavırlar sergilediğinizi düşünüyor olabilir. Bu durum hakkında kendi aralarında da dedikodu yapmaktan çekinmiyorlar. Dikkatli olun.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Daha iyi bir konuma gelmek için sıkı sıkıya çalıştığınız bu dönemde çabalarınızın bir hiç uğruna mı olduğunu düşünmüyor değilsiniz. Endişelenmeyin, her şey yolunda.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Bugün el attığınız her iş kolaylıkla halloluyor. Yaptığınız işe saygı duymanızın bu konuda etkisi büyük.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

İş bağlantıları kurabileceğiniz ortamlara girme fırsatını her zaman bulamayabilirsiniz. Bu yüzden bugün girdiğiniz mekânlarda zamanınızı iyi değerlendirin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Yakın zamanda yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Partneriniz muhtemelen uzun zamandır sosyal medyadan bağlantıda olduğunuz biri olacak. Aniden mesajlaşmaya ve ardından görüşmeye başlayacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Bu aralar rüyalarınıza fazla anlam yüklememeye çalışın yoksa günlük hayatınız rüyalarınızdan kötü etkilenebilir. Uyandıktan sonra rüyalarınız üzerine fazla kafa yormayın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Sıra dışı kişilik özelliklerine sahip olan insanlar bugün size daha çekici geliyor. Çılgın fikirler üretmek ve onları birlikte uygulamak için can atıyorsunuz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Çekici olduğunuz aşikâr ancak bu çekicilik içine kapanık bir insanın ilk adımı atması için tek başına yeterli olmayabilir. O zaman neden ilk adımı siz atmıyorsunuz?