Reklam
Reklam
Havadis.v2 Wordpress Haber Teması -
$ DOLAR → Alış: 5,71 / Satış: 5,73
€ EURO → Alış: 6,32 / Satış: 6,35

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

İşler düşündüğünüzün tam tersine doğru gidiyor olabilir. Bunu yine de kendi yararınıza olacak bir şekle döndürebilirsiniz. Diğerleri başka yollar denemenizi önerse de siz şu anda bulunduğunuz yolda ilerlemeye devam edin ve işleri kendi istediğiniz şekle sokmaya çalışım.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Bugün hoşlandığınız birinin size karşı ilgisi olduğunu hissetmeye başlayabilirsiniz. Önceki ilişkilerinizin sebep olduğu endişelerin sizi etkilemesine izin vermeyin. Karşınızdaki kişinin olumlu taraflarını da görmeye çalışın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Önünüzde iki yol var ve hangisini seçerseniz seçin o yolda başınız dik bir şekilde ilerlemek için gücünüz var. Bu yüzde karar verme konusunda kendinizi daraltmayın. Ayrıca bu konudaki sakin ve profesyonel tavrınız sayesinde herkesin taktirini topluyorsunuz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Aşk hayatınız bu aralar yolunda. Partnerinizle aranızdaki tutkunun zaman geçtikçe sönmediğini aksine daha da artığını görmek sizi mutlu ediyor. Partnerinizle baş başa vakit geçirmek için doğru bir gün.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün kendinizi çok yorgun hissediyor olmalısınız. Yaptığınız işin karşılığının gerçekten ne olduğunu sorguluyor gibisiniz. Umutsuzluğa kapılmayın. Size destek olacak bir arkadaşınızla görüşüp yeniden enerji toplayın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün kendinizi diğer insanlara, özellikle de partnerinize karşı, yabancılaşmış hissedeceksiniz. İki tarafın da üzülmemesi için biraz kendi kendinize vakit geçirmenizi öneriyoruz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Bugün aklınıza işinizle ilgili olan farklı fikirler gelebilir. Bu fikirleri uygulamaya koyup koymama kararı size kalmış. Buna karar verirken hangilerinin işe yarayacağını iyice düşünmelisiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Bu aralar iş yerinde oldukça popülersiniz. Etrafınızdaki insanlar sizden tavsiye almak için adeta sıraya dizilmiş. İnsanlarla bilgilerinizi paylaşmaya devam edin. Yeri geldiğinde sizin de onlardan öğrenecek çok şeyiniz olacaktır.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

İlişkinizin her zaman aynı seyirde ilerlemesini bekleyemezsiniz. Bazen partnerinizle heyecanlı günler yaşarken bazen ondan en uzak köşeye kaçmak isteyebilirsiniz. Bu normaldir ve her ilişkinin dinamiği farklıdır.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

İş yerinizde kendinizi yalnız hissediyor olabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınıza karşı olan tutumunuzu biraz daha pozitif hale getirmenizi öneririz. Böylelikle daha güzel bir ortam oluşturabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Sürekli aynı ortamda çalıştığınız biriyle yakınlaşmaya başlayabilirsiniz. Romantik bir ilişki kurmasanız bile güzel bir dostluğun başlangıcı olacağı kesin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Aşk, tutku ve bağlılık bugün etrafınızı sarmış durumda. Aileniz, arkadaşlarınız ve partnerinizle güzel vakit geçirebileceğiniz bir gün. Tadını çıkarın.